رزین S-Plastics Xenoy CL101 به طور ویژه برای به دست آوردن مقاومت ضربه ای در دمای پایین و مقاومت در برابر تماس گاه به گاه حلال و بنزین ساخته شده است. CL101 به ویژه برای اجزای بدنه بیرونی خودرو که به صورت آفلاین رنگ آمیزی می شوند، مناسب است.
![]()
| ویژگی های معمولی (1) | |||
| مکانیکی | ارزش | واحد | استاندارد |
| Taber Abrasion، CS-17، 1 کیلوگرم | 30 | mg/1000cy | روش S-Plastics |
| تنش کششی، تسلیم، 50 میلی متر در دقیقه | 50 | MPa | ISO 527 |
| کرنش کششی، بازده، 50 میلی متر در دقیقه | 5 | % | ISO 527 |
| کرنش کششی، شکست، 50 میلی متر در دقیقه | 150 | % | ISO 527 |
| مدول کششی، 1 میلی متر در دقیقه | 2100 | MPa | ISO 527 |
| تنش خمشی، بازده، 2 میلی متر در دقیقه | 80 | MPa | ISO 178 |
| مدول خمشی، 2 میلی متر در دقیقه | 2000 | MPa | ISO 178 |
| سختی، H358/30 | 82 | MPa | ISO 2039-1 |
| سختی، راکول ال | 89 | - | ISO 2039-2 |
| تاثیر | ارزش | واحد | استاندارد |
| Izod Impact بدون بریدگی 80*10*4 +23°C | NB | kJ/m² | ISO 180/1U |
| Izod Impact بدون بریدگی 80*10*4 -30°C | NB | kJ/m² | ISO 180/1U |
| Izod Impact، بریدگی 80*10*4 +23°C | 50 | kJ/m² | ISO 180/1A |
| Izod Impact، بریدگی 80*10*4 -30°C | 30 | kJ/m² | ISO 180/1A |
| Izod Impact، بریدگی 80*10*4 -40°C | 25 | kJ/m² | ISO 180/1A |
| چارپی 23 درجه سانتی گراد، لبه V-notch 80*10*4 sp=62mm | 55 | kJ/m² | ISO 179/1eA |
| ضربه چارپی، بریدگی، 23 درجه سانتی گراد | 30 | kJ/m² | ISO 179/2C |
| Charpy -30 درجه سانتی گراد، لبه V-notch 80*10*4 sp=62mm | 40 | kJ/m² | ISO 179/1eA |
| ضربه چارپی، بریدگی، -20 درجه سانتیگراد | 25 | kJ/m² | ISO 179/2C |
| ضربه چارپی، بریدگی، -30 درجه سانتیگراد | 20 | kJ/m² | ISO 179/2C |
| Charpy 23°C، Unnotch Edgew 80*10*4 sp=62mm | NB | kJ/m² | ISO 179/1eU |
| Charpy -30°C، Unnotch Edgew 80*10*4 sp=62mm | NB | kJ/m² | ISO 179/1eU |
| حرارتی | ارزش | واحد | استاندارد |
| هدایت حرارتی | 0.18 | W/m-°C | ISO 8302 |
| CTE، 23 درجه سانتی گراد تا 80 درجه سانتی گراد، جریان | 9.E-05 | 1/°C | ISO 11359-2 |
| CTE، 23 درجه سانتی گراد تا 80 درجه سانتی گراد، xflow | 9.5E-05 | 1/°C | ISO 11359-2 |
| تست فشار توپ، 75 درجه سانتیگراد +/- 2 درجه سانتیگراد | پاس می دهد | - | IEC 60695-10-2 |
| دمای نرم شدن ویکات، نرخ A/50 | 155 | درجه سانتی گراد | ISO 306 |
| دمای نرم شدن ویکات، نرخ B/50 | 121 | درجه سانتی گراد | ISO 306 |
| دمای نرم شدن ویکات، نرخ B/120 | 125 | درجه سانتی گراد | ISO 306 |
| HDT/Be، 0.45MPa Edgew 120*10*4 sp=100mm | 105 | درجه سانتی گراد | ISO 75/Be |
| HDT/Ae، 1.8 مگاپاسکال لبه 120*10*4 sp=100mm | 83 | درجه سانتی گراد | ISO 75/Ae |
| فیزیکی | ارزش | واحد | استاندارد |
| انقباض قالب روی میله کششی، جریان (2) | 0.7 - 1.1 | % | روش S-Plastics |
| جمع شدگی قالب روی میله کششی، xflow (2) | 0.7 - 1.1 | % | روش S-Plastics |
| تراکم | 1.22 | g/cm³ | ISO 1183 |
| جذب آب، (23 درجه سانتی گراد/شور) | 0.5 | % | ISO 62 |
| جذب رطوبت (23 درجه سانتیگراد / 50٪ RH) | 0.15 | % | ISO 62 |
| نرخ حجم مذاب، MVR در 250 درجه سانتیگراد/5.0 کیلوگرم | 13 | cm³/10 دقیقه | ISO 1133 |
| برق | ارزش | واحد | استاندارد |
| مقاومت حجمی | >1.E+14 | اهم - سانتی متر | IEC 60093 |
| مقاومت سطحی، ROA | >1.E+15 | اهم | IEC 60093 |
| استحکام دی الکتریک، کوتاه مدت، 1.0 میلی متر | 18 | kV/mm | IEC 60243-1 |
| قدرت دی الکتریک، در روغن، 3.2 میلی متر | 17 | kV/mm | IEC 60243-1 |
| گذردهی نسبی، 50/60 هرتز | 3.3 | - | IEC 60250 |
| گذردهی نسبی، 1 مگاهرتز | 3.3 | - | IEC 60250 |
| ضریب اتلاف، 50/60 هرتز | 0.002 | - | IEC 60250 |
| ضریب اتلاف، 1 مگاهرتز | 0.02 | - | IEC 60250 |
| ویژگی های شعله | ارزش | واحد | استاندارد |
| سازگار با UL، رتبه بندی کلاس شعله 94HB (3)(4) | 1.5 | میلی متر | UL 94 توسط GE |
| منبع GMD، آخرین به روز رسانی: 12/14/1999 | |||
| پارامتر | ||
| قالب گیری تزریقی | ارزش | واحد |
| دمای خشک کردن | 90 - 100 | درجه سانتی گراد |
| زمان خشک شدن | 2 - 4 | ساعت |
| حداکثر میزان رطوبت | 0.02 | % |
| دمای ذوب | 255 - 270 | درجه سانتی گراد |
| دمای نازل | 250 - 265 | درجه سانتی گراد |
| دمای جلو - منطقه 3 | 250 - 270 | درجه سانتی گراد |
| دمای میانی - منطقه 2 | 240 - 265 | درجه سانتی گراد |
| عقب - دمای منطقه 1 | 230 - 250 | درجه سانتی گراد |
| دمای قیف | 40 - 60 | درجه سانتی گراد |
| دمای قالب | 60 - 80 | درجه سانتی گراد |
| منبع GMD، آخرین به روز رسانی: 12/14/1999 | ||
در سال های اخیر، ما عمیقاً بازار داخلی را پرورش داده ایم و به طور فعال بازارهای خارجی را بررسی کرده ایم.ما تا به حال محصولات و خدمات با کیفیت بالا را به بیش از 1000 مشتری در صنایع مختلف از جمله: لوازم الکترونیکی و الکتریکی، پزشکی، غذایی، الکترونیک خودرو، ارتباطات نوری، انرژی های نو فتوولتائیک، تصفیه آب، حمل و نقل و سایر صنایع ارائه کرده ایم.
![]()
مواد شیمیایی سامشن پلاستیک های مهندسی و مواد اصلاح شده ویژه S-Plastics و سایر برندها را تامین می کند.
هر دسته از محصولات ما تحت بازرسی دقیق کیفیت برای اطمینان از عرضه اصلی است. همه محصولات دارای گواهینامه های MSDS، ROHS، SGS، REACH، FDA، EU، UL، COC / COA هستند!!
![]()
با یک شبکه فروش قوی و قدرت، ما خدمات انبارداری در گوانگژو، دونگوان، منطقه آزاد تجاری شنژن، هنگ کنگ و چهار مکان دیگر داریم (موجودی محصول معمولی بیش از 1000 تن است). ما می توانیم پاسخ سریع، خدمات حرفه ای و محصولات عالی را به مشتریان ارائه دهیم!
![]()
|
برای اطلاعات بیشتر لطفا دیتاشیت را دانلود کنید |
|
| S-Plastics Xenoy CL101.pdf | |
|
دریافت آخرین نقل قول
منبع توزیع سطح اول در جنوب چین کاهش هزینه های تدارکات، بهبود ثبات عرضه، به شما کمک می کند تا مناسب ترین مواد پلاستیکی مهندسی را پیدا کنید
|
![]()