پیام فرستادن
aboutus

نمایه شرکت

شرکت

شرکت شیمی شنژن سامشن در منطقه لونگهوا، شنژن، چین واقع شده است، در نزدیکی مرکز حمل و نقل ایستگاه راه آهن شمال شنژن.این شرکت توسط گروهی از تیم های ارشد تشکیل شده است که برای مدت طولانی در فروش و تولید مواد پلاستیکی مهندسی مشغول به کار هستند.ما متعهد به ارائه مشتریان عالی در صنایع مختلف برای سال های بسیاری برای ارائه پلاستیک مهندسی عالی و مواد خاص اصلاح شده.

Shenzhen Samtion Chemical Co., Ltd

Shenzhen Samtion Chemical Co., Ltd

مشتریان ما

در سال های اخیر، ما به طور عمیق بازار داخلی را پرورش داده ایم و به طور فعال بازارهای خارجی را کشف کرده ایم. تا کنون ما محصولات و خدمات با کیفیت بالا را به بیش از ۱،۰۰۰ شرکت ارائه داده ایم.000 مشتری در صنایع مختلفاز جمله: الکترونیک و لوازم برق، پزشکی، مواد غذایی، الکترونیک خودرو، ارتباطات اپتوالکترونیک، انرژی جدید فتوولتائیک، تصفیه آب، حمل و نقل و صنایع دیگر.

Shenzhen Samtion Chemical Co., Ltd

سامشن مواد شیمیایی مواد پلاستیکی مهندسی و مواد خاص اصلاح شده از سابیک و مارک های دیگر را تامین می کند. محصولات اصیل ما تضمین شده است،با صلاحیت کامل و ظرفیت عرضه برتر و مزایای قیمت.

هر دسته از محصولات ما تحت بازرسی کیفیت سختگیرانه برای اطمینان از عرضه اصلی است. همه محصولات دارای گواهینامه های MSDS، ROHS، SGS، REACH، FDA، EU، UL، COC / COA هستند!

Shenzhen Samtion Chemical Co., Ltd

 

انبار ما

با یک شبکه فروش قوی و قدرت، ما خدمات انبار در گوانگژو، Dongguan، منطقه تجارت آزاد شنژن،هنگ کنگ و چهار مکان دیگر (املاک محصولات معمولی بیش از 1000 تن). ما می توانیم مشتریان را با پاسخ سریع، خدمات حرفه ای و محصولات عالی ارائه دهیم!

Shenzhen Samtion Chemical Co., Ltd

مزایا ما

1تمرکز حرفه ای: تیم خدمات مهندسی حرفه ای با بیش از 15 سال تجربه؛ ارائه مجموعه ای کامل از راه حل ها و خدمات از فروش مواد، ارزیابی کیفیت، طراحی قالب،قالب دهی و پردازش.

 

2خدمات کامل: ما بسیاری از شرکت های با کیفیت بالا و عالی در داخل و خارج از کشور خدمت کرده ایم و از خرید مشتریان، محصولات و نیازهای خدمات آگاه هستیم.مزیت قیمت، رسیدگی به مشکلات و غیره، ما خدمات جامع بر اساس نیازهای مشتری را در ابعاد متعدد ارائه می دهیم.

 

3پشتیبانی موجودی: شرکت دارای منابع پشتیبانی موجودی فراوان است که در گوانگژو، دونگ گوآن، منطقه تجارت آزاد شنژن و هنگ کنگ واقع شده است.برای انبار کردن کالاها انبار ایجاد کرده، با ذخایر دائمی بیش از 1000 تن، که می تواند تقاضای خرید فوری مشتریان را به موقع برآورده کند و اطمینان از قابلیت اطمینان و ثبات زنجیره تامین مواد مشتری را تضمین کند.

 

4توزیع تدارکات: ما شرکای تدارکات بلند مدت و پایدار داریم.ما برنامه های توزیع کارآمد را شکل می دهیم و محصولات با کیفیت بالا را به مشتریان در زمان تحویل می دهیم.

 

5. مزیت سرعت: تمام سوالات نقل قول در عرض 24 ساعت پاسخ داده می شود و مواد نقطه ای در عرض 48 ساعت تحویل داده می شود

 

6خدمات پشتیبانی فنی انتخاب نوع دسته های کوچک: سفارشات دسته های کوچک حداقل 5 کیلوگرم را بپذیرید.تیم مهندسی حرفه ای می تواند با مشتریان همکاری کند تا انتخاب مواد را در مراحل اولیه تولید انجام دهد، و ارائه توصیه های مربوط به مواد با توجه به تولید مشتری و نیازهای محصول.

 

7تضمین کیفیت: محصولات ما همه از تولید کنندگان شناخته شده هستند. هر دسته از مواد دارای گزارش های بازرسی و گواهینامه های مختلف از جمله گواهینامه اصلی کارخانه، MSDS، ROHS،SGS، FDA، EU، UL، COC / COA، و غیره

 

تاریخ

ما هنوز قوی نیستیم ولی تا آخر به مشتریانمون خدمت میکنیم

ما اميدواريم که قوي ترين شريک تجارتي مشتریان خود بشيم

اميدواريم که عرضه مواد سنتي به توسعه علم و صنعت نوين تکنولوژي کمک کند!

Shenzhen Samtion Chemical Co., Ltd

سرویس

محصولات و خدمات

مواد شیمیایی سامشن نیازهای مشتری را به عنوان مرکز، همراه با تکنولوژی مدرن و توسعه و تغییرات تکراری بازار مصرفی، برای ارائه مشتریان با کارآمد،استانداردهای بالا، خدمات خرید محصولات با کیفیت بالا و مقرون به صرفه. با خدمات حرفه ای، فناوری نوآورانه و پاسخ سریع، ما انواع مختلف خرید پلاستیک های مهندسی را ارائه خواهیم داد.خدمات مشاوره فناوری تولید و پردازش و سایر پشتیبانی از زنجیره تامین برای مشتریان با کیفیت بالا در تمام زمینه های زندگی در سراسر جهان.

 

در سامشن کیمیا، شما نه تنها در خرید مواد ساده مشغول هستید، بلکه از طیف گسترده ای از خدمات پشتیبانی از تامین مواد نیز لذت می برید.برای رسیدن به یک وضعیت برنده در ارزش کسب و کار آینده، سامشن کیمیا همراه شما برای رسیدن به هدف توسعه سریع و تبدیل شدن به شریک تجاری قابل اعتماد شما خواهد بود.

 

فرآیند خدمات

Shenzhen Samtion Chemical Co., Ltd

• درخواست تایید شده
•رنگ
•تطبيق
•خصائص معمولی
• نمونه های آزمایش
• نمونه های رایگان (به استثنای حمل و نقل)
• تولید آزمایشی
•بررسي عملکرد
• ارتباطات تجاری
•قیمت خرید
• قیمت
•مدت پرداخت
•زمان تحویل
• تحویل
•کنترل کیفیت
• بسته بندی
• ردیابی اطلاعات حمل و نقل
•خدمات پس از فروش
• مشاوره تولید
تجزیه و تحلیل کیفیت
خدمات خرید مجدد

 

تیم ما

ما یک تیم بیش از 30 نفری داریم که در شنجه و گوانگژو توزیع شده اند. اعضای تیم ما دارای تجربه ارشد در مهندسی پلاستیک و مواد خاص اصلاح شده، تا بیش از 15 سال هستند.

Shenzhen Samtion Chemical Co., Ltd

با ما در تماس باشید
تماس با شخص : Mr. Justin
تلفن : 86-13925273675
حرف باقی مانده است(20/3000)