پیام فرستادن

SABIC برای ارائه در مورد LNPTM ELCRESTM COPOLYMERS مقاوم به مواد شیمیایی در NPE2024

May 31, 2024

آخرین اخبار شرکت SABIC برای ارائه در مورد LNPTM ELCRESTM COPOLYMERS مقاوم به مواد شیمیایی در NPE2024

• شرکت تخصصی سابیک در مورد نمونه کارها از رزین های LNP TM ELCRES TM که در کاربردهای سخت در صنایع مختلف استفاده می شود، سخنرانی خواهد کرد.


• یوآنچینگ (امیلی) او، دکتر، مدیر ارشد کسب و کار برای LNP copolymers در کسب و کار تخصص های SABIC، در 6 مه در ساعت 3:00 سخنرانی خواهد کرد.


• سخنرانی او شامل مطالعات موردی و داده های آزمایش است که مقاومت این مواد را در برابر مواد شیمیایی که می توانند باعث ترک شدن استرس های محیطی شوند، نشان می دهد.

 

شرکت سابک که یک شرکت پیشرو در صنعت شیمیایی است در NPE2024 در مورد محصولات مقاوم به مواد شیمیایی خود ارائه خواهد داد.LNPTM ELCRESTM کوپلیمرهای ویژه مناسب برای طیف وسیعی از کاربردهای سختیوانچینگ (امیلی) او، دکترای علوم، مدیر ارشد کسب و کار برای کوپلیمرهای LNP در تخصص های SABIC، در 6 مه در ساعت 3:00 عصر در مرحله نوآوری در سالن غربی (بوت # W2380) سخنرانی خواهد کرد.او توضیح می دهد که چگونه مقاومت بهبود یافته به مواد شیمیایی خشن ارائه شده توسط LNP copolymers می تواند به جلوگیری از یا کاهش ترک فشار محیطی که ممکن است منجر به شکست زودرس شود، کمک کند.مطالعات مورد استفاده از صنایع مراقبت های بهداشتی، تحرک و الکترونیک مصرفی عملکرد استثنایی این مواد را نشان می دهد.او همچنین یک راه برای ارائه رزین های تجدید پذیر گواهی شده ISCC + را برجسته خواهد کرد.، که می تواند به کاهش ردپای کربن یک برنامه کمک کند، در حالی که همان خواص را فراهم می کند.

 

کاپولیمرهای LNP SABIC می توانند برای افزایش مقاومت شیمیایی در مقایسه با مواد مشابه استفاده شوند. آنها می توانند در برابر قرار گرفتن در معرض طیف وسیعی از مواد شیمیایی تهاجمی مقاومت کنند.از ضدعفونی کننده های مراقبت های بهداشتی تا کرم های ضد آفتاب، روغن های پوست و مایعات خودرو

 

دکتر ه، که در سال 2008 به SABIC پیوست، مدرک لیسانس علوم مهندسی شیمی را از دانشگاه Tsinghua (پکن، چین) و دکترا را از دانشگاه ایالتی نیویورک (بافالو) به دست آورد.

 

در NPE2024 (کادر #S19005) ، SABIC مواد خاص ترموپلاستیک را که برای کمک به صنایع مختلف برای حل مشکلات فوری طراحی شده اند، برجسته می کند.از جمله مقاومت در برابر قرار گرفتن در معرض طیف وسیعی از مواد شیمیایی خشنNPE2024 در اورلاندو، فلوریدا، از 6 تا 10 مه برگزار می شود.

 

تجهیزات خدمات خودروهای الکتریکی ممکن است از خواص مقاومت شیمیایی LNPTM ELCRESTM کوپلیمرهای SABIC استفاده کنند.کمک به جلوگیری از ترکیدن استرس های زیست محیطی و به طور بالقوه افزایش عمر قطعات.

 

کوپلیمر LNPTM ELCRESTM CRX SABIC® مقاومت شیمیایی نسبت به ضد عفونی کننده هایی مانند پاکت های یکبار مصرف میکروب کش Sani-Cloth® AF3 را ارائه می دهد که معمولاً برای دستگاه های پزشکی استفاده می شود.

 

PS: اخبار بالا از وب سایت رسمی Sabic گرفته شده است.

با ما در تماس باشید
تماس با شخص : Mr. Justin
تلفن : 86-13925273675
حرف باقی مانده است(20/3000)