پیام فرستادن

راه حل های SABIC برای بسته بندی مواد غذایی و نوشیدنی

December 22, 2023

آخرین مورد شرکت راه حل های SABIC برای بسته بندی مواد غذایی و نوشیدنی
امروزه یک سوم از مواد غذایی تولید شده برای مصرف انسان از دست می رود یا هدر می رود، معادل 1.3 میلیارد تن مواد غذایی در هر سال،بر اساس گزارش Save Food سازمان غذا و کشاورزی سازمان مللبسته بندی پلاستیکی می تواند به کاهش ضایعات غذایی با حفاظت از کیفیت و افزایش عمر شیلف کمک کند. کیسه ها یک روش بسیار کارآمد برای بسته بندی مواد غذایی هستند.علاوه بر این کیسه ها جایگزین خوبی برای قوطی ها یا بسته بندی شیشه ای هستند: آنها با عملکرد یکسان اثرگاه کربن بهتری دارند.
 
در آسیا در حال حاضر روند تغییر از بسته بندی سخت به انعطاف پذیر است. مقاومت مکانیکی بالا، شفافیت، مهر و موم از طریق آلودگی و عدم نشت، به الزامات کلیدی تبدیل می شوند.به دلیل چالش های در رسیدگی و تدارکات.
 
راه حل های SABIC برای کیف های بالقوه ارائه شده:
 
 
برنامه های کاربردی بالقوه
کاربرد بسته بندی مواد غذایی برای:
 
محصولات غذایی (برنج آماده شده، سوپ، سس، وعده های آماده، گوشت و ماهی) ، غذاهای خشک (برنج، میوه های خشک، آجیل، غلات، ترکیب کیک) ، میان وعده های غذایی، شیرینی، نوشیدنی ها و غذای حیوانات خانگی.
 
مواد SABIC برای کیسه های بسته بندی
این ها فقط چند نمونه از مواد SABIC است. برای انتخاب محصول خاص، لطفا با تیم فنی SABIC تماس بگیرید.شما می توانید اطلاعات بیشتر در مورد راه حل های مواد SABIC را با کلیک بر روی خط محصول مربوطه در زیر پیدا کنید.
 
SUPEERTM متالوسن پلی اتیلن کم تراکم خطی (mLLDPE) و COHERETM متالوسن پلی پلی اتیلن پلی پلی پلاستومر (POP)
 
مواد SABIC Metallocene دارای خواص مهر و موم خوب در ترکیب با پردازش آسان برای پردازش فیلم های منفجر شده است. برخی از مواد حتی برای مهر و موم از طریق آلودگی منحصر به فرد هستند.SUPEERTM 7118LE همچنین به عنوان مواد تجدید پذیر گواهی شده در دسترس است.
 
دسته بندی محصولات درخواست ها
COHERETM S100 بسته بندی مواد غذایی لایه بسته بندی، کیسه های روغن
SUPEERTM 7118LE فیلم غذایی منجمد، بسته بندی نان
 
PS: اخبار بالا از وب سایت رسمی Sabic گرفته شده است.
با ما در تماس باشید
تماس با شخص : Mr. Justin
تلفن : 86-13925273675
حرف باقی مانده است(20/3000)